rozprawa sędziowska

Kto pomoże w unieważnieniu kredytu frankowego we Wrocławiu? (lista)

Unieważnienie kredytu we frankach jest procedurą, po którą coraz częściej się sięgają klienci uwikłani w zobowiązania tego typu. Jego celem jest prawne uznanie, że z powodu klauzul abuzywnych, zawartych w kontrakcie, nigdy on nie obowiązywał. Jakie kancelarie prawne we Wrocławiu pomogą z unieważnieniem umowy frankowej?

Jak wybrać kancelarię odpowiedzialną za unieważnienie kredytu frankowego?

Chcąc unieważnić kredyt frankowy we Wrocławiu, konieczne jest znalezienie odpowiedniej kancelarii, która się tym zajmie. Na jakie aspekty zwrócić uwagę, poszukując specjalistów? Pierwszymi z nich są doświadczenie w prowadzeniu spraw frankowych oraz liczba wygranych sporów. Im kancelaria dłużej zajmuje się tego typu procedurami, tym lepiej – pierwsze sprawy związane ze zobowiązaniowymi we frankach pojawiły się na wokandach w 2013 roku. Najlepiej, aby sukcesy kancelarii opisane były jasno na jej stronie internetowej (wraz z sygnaturami). Dowodem na duże doświadczenie może być także możliwość podania orientacyjnie czasu, w jakim prawdopodobnie uda się zakończyć sprawę. Warto także zaznaczyć, że im mniej specjalizacji ma dany prawnik, tym lepiej zna specyfikę kwestii zobowiązań walutowych – dobrze jest zdecydować się na takiego specjalistę. Dobrze, aby unieważnienie kredytu frankowego przeprowadziła kancelaria, która jest w stanie dokładnie określić, jakiego wynagrodzenia oczekuje za prowadzenie sprawy, w tym success fee. Na końcu warto podkreślić, że wiele kancelarii frankowych podejmuje się prowadzenia spraw w całym kraju, nie jedynie w mieście, w którym ma swoją siedzibę, a te wrocławskie, warszawskie czy poznańskie zazwyczaj są najbardziej godne zaufania.

Kredyt frankowy Wrocław – jakie kancelarie?

Wiadomo już jakimi kryteriami kierować się, gdy wybierana będzie kancelaria dla frankowiczów we Wrocławiu. Na jakie miejsca warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim są to nasi prawnicy – FRETUS LEGIS z siedzibą przy ulicy Lelewela 23/6b. Specjalizujemy się w prawie finansowym z naciskiem na prawo bankowe. W ofercie naszej kancelarii znajdą Państwo pomoc związaną z kredytami frankowymi (odfrankowienie, unieważnienie umowy), a także ubezpieczenie niskiego wkładu oraz polistolokatami.

Dodatkowo we Wrocławiu pomoc frankowiczom świadczy Adwokat Paweł Borowski, przy ulicy gen. Władysława Sikorskiego 3h/104. Prawnicy zatrudnieni w jego kancelarii specjalizują się w sporach z podmiotami rynku finansowego, usługi świadczone są zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorstwom. Oprócz pomocy z kredytem frankowym w zakresie działania kancelarii znajdują się także ubezpieczenie niskiego wkładu własnego oraz polisolokty.

Poszukując sposobu na uwolnienie się od kredytu frankowego we Wrocławiu można udać także do Kancelarii Adwokackiej Kieler Miłoń. Grono prawników oprócz kredytów we franku szwajcarskim, rozwiązuje także problemy z zakresu: bezpieczeństwa gospodarczego, prawa karnego oraz cywilnego, odszkodowań i zadośćuczynienia, windykacji oraz oddłużania. Na swojej stronie kancelaria chwali się aż 1.500 wygranych spraw prowadzonych dla osób fizycznych i pomocy w zniwelowaniu ponad 25.000.000 rat kredytów frankowych.

Sprawy z zakresu unieważnienia umowy kredytowej we Wrocławiu poprowadzić mogą także m.in.:

  • Kancelaria BKT,
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Zagulska,
  • SOBOTA JACHIRA Kancelaria Prawna,
  • Bochenek i Wspólnicy,
  • Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

Warto zaznaczyć, że nie jest to pełna lista prawników, którzy zajmują się sprawami frankowymi we Wrocławiu.