Kancelaria frankowa w Katowicach

Unieważnienie umowy frankowej w Katowicach — lista kancelarii frankowych

Unieważnienie umowy frankowej może być skutkiem pozwu, jaki wytaczają Frankowicze bankom. Jest to jedna z często wybieranych opcji w przypadku roszczeń, jakie podnoszą kredytobiorcy przeciw placówkom bankowym, oferujących niegdyś niekorzystne umowy. Gdzie szukać kancelarii, która zajmuje się umowami frankowymi w Katowicach?

Unieważnienie umowy frankowej – czym jest?

Unieważnienie umowy frankowej to, innymi słowy, uznanie, że dane zobowiązanie nigdy nie istniało. Kiedy w 2015 roku kurs franka podskoczył gwałtownie do góry, wielu kredytobiorców, którzy zaciągnęli kredyt w tej walucie, stanęło przed wizją oddania bankowi znacznie większej sumy niż ta, jakiej się wcześniej spodziewali. Frankowicze zaczęli drżeć o swoją przyszłość, ale wielu z nich postanowiło dochodzić swoich praw na drodze sądowej. Dziś wiemy, że w  przypadku kredytów frankowych możliwe są różne rozwiązania. Unieważnienie umowy frankowej jest jednym z nich.

Kancelarie frankowe w Katowicach

Unieważnienie kredytu we frankach w Katowicach może być całkiem dobrym pomysłem, zwłaszcza że miasto posiada wiele kancelarii frankowych, które służą pomocą w najbardziej nawet skomplikowanych sprawach. W Katowicach możemy znaleźć kilka kancelarii, które zajmują się sprawami kredytów we frankach, a najpopularniejsze to:

  • Fretus Legis – kancelaria, która ma jeden ze swoich oddziałów właśnie w Katowicach, na ulicy Czeremchowej. To uznana kancelaria frankowa z dużym doświadczeniem, działająca także na terenie Wrocławia, ciesząca się dobrymi opiniami klientów;
  • Kancelaria adwokacka Łukasz Oleś – to kancelaria zajmująca się zarówno kredytami frankowymi, jak i kwestią odszkodowań i sprawami karnymi;
  • LEXNORD Kancelaria Radcy Prawnego Doroty Pilarczyk – w tym biurze adwokackim znajdziesz przede wszystkim pomoc w sprawach kredytów frankowych. Kancelaria zajmuje się zarówno wytaczaniem pozwów bankom, jak i klientami pozwanymi przez banki.

Jak wybrać kancelarię unieważniającą kredyty frankowe w Katowicach?

Jeśli szukasz dobrej kancelarii, która podejmie się unieważnienia kredytu we frankach, warto przede wszystkim wybrać adwokatów z dużym doświadczeniem. Ważne będą opinie klientów, ale także wygrane sprawy. Kredyty frankowe to często zawiłe tematy, i jeśli kancelaria nie ma dużego, popartego portfolio doświadczenia w tych sprawach, nie warto zawracać sobie nią głowy. Każda kancelaria frankowa zajmująca się unieważnieniem kredytu we frankach, powinna dać klientowi wgląd w ilość wygranych spraw, oraz zaproponować przejrzystą linię ataku bądź obrony. Bez wątpienia są to najistotniejsze rzeczy i od nich zależy w dużej mierze to, jak potoczy się dalsza batalia z bankiem, i czy unieważnimy umowę kredytową na dobrym warunkach.